BTL Vanquish Me ile Temassız Estetik™ Nedir?

BTL Vanquish Me kişiye temas etmeden en geniş alanda uygulama yapabilen, hasta konforu ve güvenliği açısından sektöründe tek, rakipsiz ve patentli Selektif Raydofrekans teknolojisidir.

Uygulama yapılacak alandaki yağa odaklanır ve seçer. Yağın direncine göre en uygun değeri gösterir ve uygulayıcı hatasına olanak vermez. Kısacası istenilen bölgedeki fazla yağları bulur ve kişiye temas etmeden yok eder.

Kaç Seans uygulamak gerekir?

Temassız Estetik™ uygulaması haftada 1 toplamda 4-6 seans uygulanmaktadır. Bu seanslar 7-10 gün aralıklar ile uygulanmaktadır. İşlem uygulama yapılacak alana ve yağa göre  30-45 dakika sürmektedir. Bölgesel yağlanmaya göre sonuçlar ilk hafta ile üçüncü hafta arasında gözle görülür ve ölçümlenebilir hale gelmektedir. En iyi sonuçları elde etmek için yürüyüş yapmanız, sağlıklı beslenmeniz ve su içmeniz etkili olacaktır.

Kimler için uygulanır?

BTL Vanquish Me ile Temassız Estetik™ uygulaması, diyet ve spor ile yok edilemeyen kalıplaşmış bölgesel yağlara sahip olan ve cerrahi müdahale istemeyen ayrıca zamanı değerli olan herkese uygundur.

BTL Vanquish Me uygulayıcı hatasına olasılık vermeyen en kısa zamanda tüm abdominal (karın), tüm bacak çapı ve tüm kol çapı olarak hesaplanan alandaki bölgesel incelmeyi ve yağ azalımını sağlayan tek teknolojidir.

Amerika sağlık örgütü FDA tarafından ”Circumferential Fat Reduction” Çevresel Yap Yok Etme onayı bulunmaktadır.

İnatçı yağlarınız ile mücadele etmekte misiniz?

Ağır diyetler, sizi zorlayan egzersizler ve hala gitmeyen bölgesel yağlarınız mı var?

Liposuction ya da ameliyat olma düşüncesi sizi korkutuyor ve farklı bir şey  mi arıyorsunuz?

Bulunduğunuz uygulamalar ağrılı ya da çok seans mı gerektiriyor?

BTL Vanquish Me ile Temassız Estetik™ size uygun demektir…

Bölgesel yağ azalımında ve vücut şekillendirmede size en konforlu ve güvenilir teknoloji sunuyor.

 

 

 

Whatsapp