Ne yaptıysanız hala gitmeyen bölgesel yağlarınız mı var?

Liposuction ya da ameliyat olma düşüncesi sizi korkutuyor ve farklı bir şey  mi arıyorsunuz?

Bulunduğunuz uygulamalar ağrılı ya da çok seans mı gerektiriyor?

BTL Vanquish Me ile Temassız Estetik™ bölgesel yağ azaltımında ve vücut şekillendirmede size konforlu ve güvenilir teknoloji sunuyor.

BTL Vanquish Me ile Temassız Estetik™ Nedir?

BTL Vanquish Me bireye temassız olarak geniş bir alanda uygulama yapabilen, hasta konforu ve güvenliği açısından sektöründe tek ve patentli “Selektif Raydofrekans” teknolojisidir. Selektif radyofrekans enerjisi ile doku içinde cildi ve kası korurken yağ içindeki ısıyı 45 dereceye çıkarır ve yağın selektif olarak etkilenmesini sağlar. Yağ hücrelerini, yağ dokusun bu selektif ısınması sayesinde bozar. Bu süreç yağ hücrelerinin büzülmesini ve eliminasyonunu sağlar. Yağın direncine göre uygun değeri gösterir ve uygulayıcı hatasına da olanak vermez. Kısacası; istenilen bölgedeki fazla yağları bulur ve kişiye temas etmeden yok eder.

BTL Vanquish Me ile Temassız Estetik™ işlemi, uygulama alanında iyileşme gerektirecek herhangi bir sıkıntıya, kızarıklığa ve ödeme neden olmadığı için her mevsim yapılabilmektedir. Ayrıca uygulamanın ardından da hemen günlük işlere devam edilebilir.

Nasıl uygulanır?

Kişi yatar pozisyonda bulunur ve incelmesini istediği bölgenin üzerine yaklaşık 1,5-2 cm kadar mesafe kalacak şekilde cihaz getirilir.

Kaç seans uygulamak gerekir?

İşlem uygulaması yapılacak alana ve yağa göre  30 ile 45 dakika arasında sürmektedir. Temassız Estetik™ uygulaması birer hafta aralıklarla yapılmaktadır. Bölgesel yağlanmaya göre sonuçlar ilk hafta ile üçüncü hafta arasında gözle görülür ve ölçümlenebilir hale gelmektedir.

Kimler için uygulanır?

BTL Vanquish Me ile Temassız Estetik™ uygulaması, diyet ve spor ile yok edilemeyen kalıplaşmış lokal yağlara sahip olan ve cerrahi müdahale istemeyen kişiler için uygundur.  Amerika sağlık örgütü FDA tarafından onaylanmış bir teknolojidir. Vanquish ME ile uygulama planı tüm deri tipleri için yapılabilir.

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme kimlere uygulanmaz ?

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme kalp pili olan kişilere, uygulama alanında metal implantı olanlara ve hamilelere uygulanmamaktadır.

BTL Vanquish ME temassız incelme uygulama öncesinde veya sonrasında dikkat edilmesi gereken durumlar nelerdir ?

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme seanslarından önce ve sonra, yani seans aralarındaki dönemde bol su tüketmek gerekmektedir. Günlük 3 litre su tüketiminin sağlanması uygulamanın başarısı için gereklidir.

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme uygulama seansları arasında fiziksel aktiviteyi mümkün olduğunca arttırmak enerji harcanmasını kolaylaştıracağı için faydalı olacaktır.

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme seansları arasında bol karbonhidratlı ve kalorili beslenmek bir yandan eritilen yağların yerine yenilerini koyacağı için düzenli beslenme ile beraber yürütülmelidir.

Whatsapp