Yeni nesil Shock Wave teknolojisi olan BTL X-Wave sistemi, ameliyatsız Popo Dikleştirme ve hızlı Selülit iyileştirme yapan patentli bir teknolojidir.

BTL X-Wave oluşturduğu şok dalgaları ile düzensiz ve yeni oluşmaya başlayan yağları diğerlerinden ayırarak düzen sağlar. Yüzeyin portakal kabuğu görüntüsünü oluşturan yağların parçalanmasını sağlayarak yağ oluşumunu engeller. BTL X-Wave aynı zamanda yeni bağ doku ve kas oluşumu yaparak poponun dikleşmesini ve dik kalmasını da sağlar.

BTL X-Wave; İç bacak düzensiz yağlanma sorunlarına, arka bacak selülit sorunlarına, bacak ve kalça birleşimindeki fazlalık görünümün giderilmesine, kalça üzerindeki selülit görünümün giderilmesine, karın ve yan karınlardaki gitmeyen kalıplaşmış yağların çözümlenmesine ve son olarak popo dikleştirme işlemlerinde kullanılmaktadır.

X-Wave ‘in dört ayrı uygulama protokolü vardır.

  1. Düzensiz yağların oluşturduğu portakal kabuğu görünümünü yok etme (Selülit),
  2. Elastikiyeti gitmiş cilt üzerinde yeni bağ doku oluşumu (Cilt Sıkılaştırma),
  3. Bölgesel ve kalıplaşmış yağ yok etme (Bölgesel İncelme),
  4. Popo üzerinde uygulama yapabilme (Popo Dikleştirme)

X-Wawe uygulaması ortalama 20-25 dakika sürmektedir.

Uygulama süre ve sıklığı kişiye göre değişmekle birlikte genelde haftada 2 kez, toplamda 6 seans uygulanmaktadır. Sonuçlar iki seans sonrasında gözle görülür hale gelmektedir.

Bu uygulama sırasında ağrı hissedilmez. Hatta bir masaj hissi olur. Kişiler genellikle bu uygulamayı yaptırırken keyif alırlar.

Uygulamanın hiçbir yan etkisi yoktur. Bazen bir ya da birkaç bölgede morluk olabilir. Bu uygulamada sadece basınç etkisinden faydalanıldığından, başka herhangi bir yan etki beklenmez.

Uygulama sonrası aynı gün içinde ağır bir masaj yapılmamasının dışında, işlemden sonra hasta sosyal hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

Uygulama sonuçları kişiye göre değişiklik gösterebilir. Ancak kişi uygulamanın hemen sonrasında dahi ödemin azaldığını dokunarak hissedebilir ve bunu gözlemleyebilir. İkinci seans yani ilk haftanın sonunda gözle görülür değişiklik olmaktadır. Kişinin daha fazla su içmesi ve yediklerine dikkat etmesi sonuçları daha da artırmakta ve korunmasını sağlamaktadır.


 

Whatsapp