Btl-X Wawe İle Vücudunuzun Sesini Dinleyin

Ameliyatsız popo dikleştirme & selülit yok etme …

Yeni nesil shock wave…

Kimlere uygulanabilir?

Gözle görülür selüliti olan herkese uygulama yapılabilir. Selülit göbekte, bacakta hatta popo üzerinde dahi olabilir.

BTL X-WAVE yüzeye yaklaşmış düzensiz yağları yok ederek o bölgede düzen sağlamak için üretilmiştir. Kilo kaybı sonunda poposunda düşme olan kişilerde ya da daha dik popoya sahip olmak isteyen kişilere uygulanmaktadır.

Popo üzerindeki yağların homojen azalması, yeni kas ve bağ doku oluşumu sağlamak için üretilmiş bir sistemdir. Daha sıkı ve dik bir popo isteyen kişiler için birinci derecede tercih sebebidir.

Kaç seansa ihtiyacım olacak?

Kişinin durumuna göre değişkenlik gösterebileceği gibi genel prosedür haftada 2 toplamda 6 seanstır. İşlemler 20-25 dakika sürer. Uygulama sonunda düzensiz yağlar ayrıştırılarak yeni bağ doku ile kas oluşumu başlamaktadır.

Belirli bir süreden sonra kişi eski haline dönmez ancak beslenme ve yaşam düzenine bağlı sonucun etkileri değişebilmektedir.

Nasıl sonuçlar beklemeliyim?

Sonuçlar kişiye göre değişiklik gösterebilir. Ancak kişi uygulamanın hemen sonrasında dahi ödemin azaldığını dokunarak hissedebilir ve bunu gözlemleyebilir. İkinci seans yani ilk haftanın sonunda gözle görülür değişiklik olmaktadır. Kişinin daha fazla su içmesi ve yediklerine dikkat etmesi sonuçları daha da artırmakta ve korunmasını sağlamaktadır.

  • Spor yapıyorum ama yetmiyor, daha sıkı olmak istiyorum.
  • Zayıfladım ancak popomda sarkma oluştu
  • Popom daha dik olsun
  • Selülitten nefret ediyorum diyorsanız

İnvaziv olmadan (cerrahi gerektirmeyen) popo ve çevresindeki düzensiz yağları ayrıştırarak yeni bağ doku oluşumunu sağlayan ve kas artışına destek olan yei nesil shock wave teknolojisi tam size uygun…

BTL X-WAVE oluşturduğu şok dalgaları ile düzensiz ve yeni oluşmaya başlayan yağları diğerlerinden ayırarak düzen sağlar.

Yüzeyin portakal kabuğu görüntüsünü oluşturan yağların parçalanmasını sağlar ve oluşumunu engeller. BTL X-WAVE aynı zamanda yeni bağ doku ve kas oluşumu yaparak poponun dikleşmesini ve dik kalmasını da sağlar.

  • Uygulamalar ortalama 20-25 dakika sürmektedir.
  • Sonuçlar iki seans sonrasında gözle görülür hale gelmektedir.
  • Anestezi gerektirmeyen ağrısız bir işlemdir.
  • Yan etkisi olmayan ve uygulamadan sonra günlük aktivitelere hiçbir kısıtlama getirmeyen bir işl
  • Haftada bir toplamda 4-6 seans uygulanmaktadır.

 

Whatsapp