Sonix nedir? Sonix cihazı ne işe yarar?

Sonix cihazı spor salonunda yaptığınız hareketlerin tamamını 10 dakikada yapmanızı sağlayan cihazdır.

Göstermiş olduğu etkiler;
Sonix, elektromanyetik teknolojileri ve ultrason sistemini birleştirerek 3-50 Hz frekansları arasında sonik titreşimler yaratır. Sonix, üzerinde dikey titreşimler oluşturarak, tek tek kasların, dokuların ve hücrelerin içine nüfuz eden, onları uyaran ve fiziksel egzersiz etkisinden daha fazlasını yaratan hassas titreşimler gönderir.
Sonix, fiziki yapınıza göre, bağımsız titreşimli frekansları ve yoğunluk seviyelerini ayarlamanızı sağlar. Yağ yakımını sağlayarak vücudun sıkılaşmasına yardımcı olur.
Sonix, gönderilen titreşimlerle kas gücünü artırır, kemik mineral yoğunluğunu ve büyüme hormonunu destekler, kan ve lenf dolaşımını hızlandırır; duruş ve denge için yararlı iyileştirmeler sağlar.

BTL X Wave kimlere uygulanabilir?

* Gözle görülür selüliti olan herkese uygulama yapılabilmektedir. Selülit göbekte, bacakta hatta popo üzerinde dahi olabilir. BTL X-WAVE yüzeye yaklaşmış düzensiz yağları yok ederek o bölgede düzen sağlamak için üretilmiştir. Kilo kaybı sonunda poposunda düşme olan kişilerde ya da daha dik popoya sahip olmak isteyen kişilere uygulanmaktadır.
* Popo üzerindeki yağların homojen azalması, yeni kas ve bağ doku oluşumu sağlamak için üretilmiş bir sistemdir. Daha sıkı ve dik bir popo isteyen kişiler için birinci derecede tercih sebebidir.
* Uygulamalar ortalama 20-25 dakika sürmektedir.
* Sonuçlar iki seans sonrasında gözle görülür hale gelmektedir.
* Anestezi gerektirmeyen ağrısız bir işlemdir.
* Yan etkisi olmayan ve uygulamadan sonra günlük aktivitelere hiçbir kısıtlama getirmeyen bir işlemdir.
* Haftada 2, toplamda 6 seans uygulanmaktadır.

Whatsapp