LPG cihazı selülit, sıkılaşma ve vücut şekillendirme FDA belgesi olan cihazdır. Uzun yıllardır bölgesel incelme, selülit, sıkılaşmaya yardımcı olarak kullanılan LPG, bu başarısı ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. Halk arasında vakum ile sıkılaşma, vakum ile incelme olarak da anılan LPG son dönemin en popüler bölgesel incelme cihazlarından biridir.

LPG İncelme Nedir?

LPG bölgesel incelme sağlanması istenen bölgeye uygulanırken o bölgedeki kan dolaşımını hızlandırarak bağ dokusu masajı yaparak vücuttaki elastin ve kolajen liflerin aktivitesini arttırıp dokuları yenilemektedir. LPG uygulanan bölgede kas ile cilt arasındaki tüm doku yeniden şekillenir.

LPG Uygulaması Nasıl Yapılır?

LPG ile bölgesel incelme veya sıkılaşma uygulanacak bölge analiz edildikten sonra 10-16 seanslık bir program belirlenir. Yine yapılan analiz doğrultusunda haftada 1 ya da 2 seans olarak uygulanır. Her bir seans yaklaşık 35 dakika sürer. LPG uygulaması sırasında size özel olarak sağladığımız LPG tulumu denilen kıyafet tüm vücuda giyilir. Uygulama, uzman estetisyen tarafından masaj mantığına dayanan bir protokol ile bölgeye özel program seçilerek gerçekleştirilir.

LPG’nin Çalışma Sistemi Nedir?

LPG Lipo M6 (lipomasaj), özel bir teknoloji üretimi olan patentli bir başlığa sahiptir. Bu özel başlık iki silindirin ortasında bir vakumun yer aldığı bir masaj mekanizmasıdır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sistemin en önemli etkisi kan dolaşımını hızlandırarak o bölgedeki yağ yakımını artırmaktır. LPG, selülit ve sıkılaşma uygulamalarında başarısının yanı sıra bölgesel incelme, vücut şekillendirme konusunda da çok başarılı bir sistemdir. Yine sıkılaşma ve vücutta oluşan ödemlerin atılması içinde farklı programlara sahiptir.

Vücudumuzun tüm bölgelerini aynı anda baştan ayak parmağına kadar şekillendirme şansı verir.

LPG’den En İyi Sonuç Nasıl Alınır?

Biz Dorest ailesi olarak vücudunuzu analiz ederek size en uygun bölgesel incelme cihazını seçrek uygun bir program oluşturuyoruz.

Son teknoloji cihazları birlikte kombine ederek başarılı sonuçlar için çalışıyoruz. Her vücut yapısına uygun son teknoloji cihazlarımız ile sizin istediğiniz görünüme sahip olmanız için yardımcı oluyoruz

Whatsapp