Mükemmelliğin Dokunuşu!

Vücut İçin Saten Etkisi!

Kimlere uygulanabilir?

Vücut da Saten Etkisi için egzersiz ve diyetle desteklenmesine karşı sonuç alınamayan sorunlu bölgeleri olan kişilere, yaş fark etmeksizin güvenle uygulanabilir.

Bu uygulamalar yüksek maliyetli ve iyileşme süreci gerektiren cerrahi işleme gerek duymadan estetik bir farklılığa sahip olmak isteyenler için ideal seçenektir.

Kaç seansa ihtiyacım olacak?

Vücut şekillendirme için 4-6 seans tavsiye edilmektedir. Bu seanslar genellikle 7-10 gün aralıklarla uygulanır ve hastalarda ikinci seanstan sonra gözle görülür iyileşmeler meydana gelmektedir.

Nasıl Sonuçlar Beklemeliyim?

Sonuçlar değişiklik gösterebilir. Genellikle ikinci uygulamadan sonra iyileşmeler gözle görülür hale gelmeye başlar ve 6 ay içerisinde çok daha belirgin hale gelir. En iyi sonuçlar için işlem sırasında ve aralarda verilen tavsiyelere uyulmalı ve bol miktarda su tüketilmelidir.

Sıcak günlerde bile…

Invaziv olmayan (cerrahi gerektirmeyen) teknolojinin avantajları ile saten vücut germe her zamankinden daha kolay.

Yeni BTL Exilis Elite, sahip olduğu inovatif teknoloji ile hem bayan hem de erkeklerin sorunlu bölgelerine sıradışı çözümler sunmaktadır.

BTL Exilis Elite güvenli ve aynı zamanda da etkin bir vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırma cihazıdır.

Yağların çözülmesiyle beraber kolajenler stimüle edilerek güçlendirilmekte ve gevşemiş olan cilt dokusu da bu sayede sıkılaştırılmaktadır.

 

Whatsapp