Günümüzde anti-aging uygulamalarının önemi, birçok insanın diyete, arabalara ve kıyafetlere verdiği önem kadar fazla yer kaplamaktadır. Anti aging kremleri, hapları, bakımları ve cihazları ile birçok seçenek sunulmaktadır. Unutulan şudur ki yaşlanma karşıtı uygulamalar her zaman yaşlanma belirtileri başlamadan yapılırsa daha çok sonuç vermektedir. Zamanın önüne geçmek hepimizin istediği ama yapamadığıdır. Şuan biliyoruz ki yaşlanmayı oldukça geciktirebiliyoruz.

Saten Yüz Germe kombine bir uygulamadır. En derin katmandan en üst katmana kadar etkinin kolajen ve bağ dokuya temas ettiği yeni DNA sarmallarının oluşumuna yardımcı olduğu ve her geçen gün daha diri ve güzel bir cilde yani Saten gibi bir cilde sahip olmanızı sağlayan bir uygulamadır. Fokuslu Radyofrekans + Ultrasonun eşsiz birleşimini oluşturan Exilis Elite sistemi 2008 yılından beri Dünyada kullanılmaktadır ve 2016 da artık yaygın olarak 53 farklı ülkede kullanılan en geniş kapsamlı uygulamadır.

Sistem fokuslu radyofrekans + Ultrasonu kombinleyerek cildinizin en derinden en yüzeyel katmana kadar her yerde kontrollü yenilenmesini sağlar.

Cildinizin yanlış düzenlenmiş ya da bozuk bağ dokusunu düzeltmeyi hedeflemektedir ve bunu yaptığı klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. 2009 yılında FDA ( Amerika Sağlık Örgütü) tarafından “wrinkle reduction” kırışıklık giderme sistemi olarak aldığı onayın üzerine 2014 yılında ve bu konuda ilk olarak periorbital (Göz kapağı ve çevresinde) uygulamalarda kırışıklık giderme yaptığına dair onayları bulunmaktadır.

Tüm dünyada 53 farklı ülkede var olan 2500 den fazla referans ile 200.000 den fazla çalışma 1.000.000 uygulamanın içerisinde yan etkisi olmadan mükemmel sonuçlar alınmaktadır.

Saten Yüz Germe diyoruz çünkü; Her uyandığınız yeni güne daha sıkı ve diri bir cilt ile başlamanızı sağlar….

Uygulamayı kim yapıyor?

Uygulama zaman ve enerji odaklıdır. Kişinin cildinin toleransına göre enerji değeri belirlenir ve dakika odaklı işlem yapılır

Ne kadar kalıcı ?

Saten Yüz Germe Uygulaması bir yüz gençleştirme işlemidir. Kişinin kendi kolajenlerini en yüksek seviyede uyararak cildin canlanması hedeflenir. Canlanan cilt ile elastin doku ve bağ dokusunda artış gözlemlenir. Her geçen gün daha sıkı daha diri ve daha sağlıklı bir cilt oluşur. Bu yenilenmenin süresi 1 yıldır. 5 yıl gençleşen cilt 5 yıl öncesinden yaşlanmaya devam edecektir.

Tekrarlamak Gerekli midir ?

Kişinin isteğine göre tekrar uygulaması yapmak mümkündür. Maximum kolajen artışı elde edilir. Bu yüzden işlem haftada 1 toplam 4 seans yapılmaktadır. 6 ay sonra tek seans ile yenileme yapılabilir.

Kısaca Özetlemek gerekirse Saten yüz germe ile …

  • Maximum kolojen artışı ile daha canlı bir cilt.
  • Daha V bir yüz
  • Gözaltı torbaları, morluk ve göz kapağı kırışıklıklarına FDA onaylı çözüm
  • Daha Sıkı ve Diri bir cilt
  • Her yeni bir güne daha ışıltılı bir cilt ile uyanmak için SATEN YUZ GERME
Whatsapp