Yüz Konturu ve Cilt Sıkılaştırma`da son teknoloji

Cildimiz zamanla yaşlanır ve sürekli dış etkenlere maruz kalır.Böylece bağ dokuda kırılmalar oluşarak,kırışıklık,sarkma,renk ve ton düzensizlikleri ile cildimiz`de yaşlanma süreci hızlanır. Zamanı durduramayız ancak daha genç sıkı ve güçlü bir cilde 40 dakika gibi kısa bir sürede sahip olabiliriz.

Cildimizin kollajenini artırır. Kollajenler cildimizin elastikiyetinden sorumlu ana protein lifleridir. İnsan derisinde hakim olan kollajen formunun %80’ i kollajen tip I ve %20 si kollajen tip III dür. Kollajen sayesinde cilt esnek sağlam ve pürüzsüzdür. Ne yazık ki 25 yaşın üzerindeki kişiler her yıl bu değerli maddenin %1.5 kadarını kaybeder ve böylece ilk kırışıklıklar oluşmaya başlar. Yani yaşlanma hadisesi ile bunlar hem sayı hem de kalite olarak azalır.

TRİPOLAR RF enerjisi, kollajen liflerinin biriktiği Ekstra Selüler Matriks ve cilt dokularını ısıtmak üzere cilt tabakalarına nüfuz eder. Lokal ısınma kollajen liflerinin anında kasılmasını sağlar ve aynı zamanda Fibroblast metabolizmasını artırarak yeni Kollajen ve Elastin liflerinin üretimini hızlandırır. Kollajen liflerinin kasılması ve kollajen ve Elastin depolarının rejenerasyonu cilt katmanlarını sıkılaştırarak daha pürüzsüz,daha sağlıklı ve daha genç bir cilt görünümü sağlar.

TRİPOLAR RF Trilipolar hem yağ hem kas dokusuna da etki eden tek radyofrekans bazlı uygulama olduğu için kas aktivasyonu sayesinde sadece yüzeyel lenf drenajını değil derin lenf drenajını da artırır. Kasları da kaldırıcı etkisi ile yüz lifting yapar.

 

Whatsapp