Epilasyon

 • Kalıcı Epilasyon

  Lazer epilasyon lazer ışığın spesifik bir dalga boyu ve çarpma süresi ile kıl köklerinin bulunduğu hedef deri üzerinde en fazla, çevrededeki deri üzerinde ise en az etki oluşturma prensibi ile çalışır. Lazer epilasyon hedef deri içerisinde kılın büyümesini sağlayan kıl köküne ve siyah madde melanin pigmentini yok eder.

   

 • İğneli Epilasyon

  İğneli epilasyon kıl foliküllerinin elektrik akımı ile yok edilmesidir.İstenmeyen tüylerin yok edilmesidir. Kıl köküne akım verilip hücre bütünlüğünün bozulması ve zamanla tüylerin yok olması işlemidir. Sonuca ulaşmak için düzenli gelinmesi, kıl kökünde ki hücre bütünlüğünün tekrar oluşmasına izin vermeden seansın tekrarlanması gerekir.


İncelme & Selülit

 • Vücut Analizi

  Ücretsiz Vücut Analizi Yaptırmak İçin İletişime Geçin

  TANITA BC 418 Vücut Analiz

  Total Vücut Analizinin yanında, Segmental ( Bölümlendirilmiş ) Analiz yapabilen Profesyonel bir üründür,

  Kullanıcının 5 ayrı bölge itanita-cihazi-dorest-beauty-centerçin yağ kaybı / kas kazanımı oranı rahatça görülebilir,Termal kağıda yapılan raporlama yanında,TARTI TÜRKÇE BİLGİSAYAR PROGRAMLARI KULLANILARAK A4 Kağıda yazıcınız vasıtası ile renkli raporlamalar yapabilir ve PARAMETRE ZENGİNLİĞİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ

  Devamını Okumak İçin Tıklayınız

 • Soğuk Lipoliz

  İstenmeyen bölgesel yağlar; bayan, erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça, bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır. Bu konuda en son teknolojilerden biri ise; ‘Soğuk Lipoliz Yöntemi’dir. Bu yöntem, bugüne kadarki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır.

  Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız

 • Radyo Frekans

  Radyofrekans yöntemi aslında sadece bir bölgesel zayıflama yönteminden ziyade, cilt germe, selülitleri yok etme ve bölgesel yağları parçalama bigi birden fazla işlevi bünyesinde barındıran bir tekniktir. Radyo frekansı ile zayıflama yöntemi radyo dalgalarından faydalanarak cilt altında odaklanan noktada yüksek bir sıcaklığın elde edilmesi ve bunun neticesinde cilt altındaki dokularda su kaybı yaşanması temeline dayanan bir tekniktir. Radyo dalgaları ile vücuttaki yağ dokularının parçalanması bu yöntemle mümkün olabildiği gibi cilt gerginleştirme ve gençleştirmek amacıyla derinin hemen altında meozderm tabakasında bulunan kolajen dokunun da kontrollü bir biçimde tahrişi amaçlanmaktadır. Radyo frekansları özel bir takım teknolojik cihazlar vasıtasıyla uygulama edilmesi amaçlanan bölgeye odaklanmakta ve bunun neticesinde yağ kitlesi ya da selülite neden olan adipoz kitleleri parçalanarak vücut dışına boşaltım yoluyla atılması fırsatları da doğmaktadır.

  Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız

 • Vanquish Me

  Bu yöntem ile karın, bel çevresi, iç bacak ve basenler ile koldaki bölgesel yağlanma bölgelerine uygulama yapılabilir. Her bir bölge için ayrı ayrı seanslar gerekmeyip, tek seansta tüm bölgelere uygulama yapılabilir. Uygulama süresi bölgenin genişliğine göre ortalama 30 ila 45 dakika kadar sürmektedir.

   

  Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız

 • Lenf Drenaj

  Lenf sisteminin en önemli özelliği vücuttaki ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktır. Gün boyu ayakta kalan kişilerde veya sürekli masa başında oturarak çalışan kişilerde çeşitli nedenlerden dolayı dolaşım problemi oluşur. Bu bozukluk hem dolaşımını hem lenf sistemini olumsuz etkiler. Lenf dolaşımında oluşan bozukluk beraberinde bir çok probleme sebep olur.

  Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız

 • Ozon Sauna

  Sıcak kabin içinde deri yolu ile vücuda oksijen verilme yöntemidir.
  Stres, selüloit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, sindirim, dolaşım düzenleyici, cildi sıkılaştırıcı ve güzelleştirici gibi özellikleri bulunan vücut bakım ünitesinin en önemli özelliği, performanslı kilo vermeye yardımcı olmasıdır.
  Genellikle, sarkık vücutlar, karın, bacaklar, kalça, popo ve belde yerleşen yağ ve selüloit depolarına son noktayı koymak için kullanılır.

  Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız

 • Beslenme ve Diyet

  Merkezimizde öncelikli olarak detaylı vücut analiziniz yapılarak yağ-kas oranınız, metabolik yaşınız, iç organ yağlanması, protein-mineral miktarı, su oranı vb. analizler doğrultusunda hedef kilo belirlenir. Ardından daha önceden yaptırmış olduğunuz kan tahlilleriniz, yaşam tarzınız, beslenme alışkanlıklarınız ve fiziksel aktivite durumunuza göre size uygun beslenme programınız oluşturulur.

  Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız

 • Sonix Plate

  Sonix Plate elektromanyetik dalga teknolojisini ve speaker mekanizmasını bir araya getirerek 3hz’den 50hz e kadar dalga titreşimi üretir. Sonix Plate dikey şekilde çok kararlı titreşimler oluşturur ve bu titreşimler insanın iç organlarına ve hücrelerin derinliklerine nüfuz ederek, kişi üzerinde egzersiz yapma etkisi oluşturur ve hatta egzersizden daha fazla bir tesir yapar.

  Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız

 • Detox

  Detoks en kısa tanımıyla , vücudumuza çeşitli yollarla giren ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulmaktır. Herkesin belirli aralıklarla vücudunu dinlendirmeye ve vücudunu temizlemeye ihtiyacı var. Aslında vücutlarımız her gün, özellikle gece ve sabah erken saatlerde, kendisini temizlemeye programlanmıştır.

  Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız

 • BTL X WAVE

  Yeni nesil shock wave (şok dalga) uygulaması özellikle selülit ve sıkılaşma problemi olanlar için çok etkili bir yöntemdir. Bu uygulama sonrasında gevşeme sorunu da iyileştiği için popo bölgesinde de belirli oranda dikleşme sağlanabilmektedir.

  Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız


Cilt Uygulamaları

 • Aqua Ex 3

  Kişiye özel vakumlu fortex teknolojisiyle cildi yormadan siyah noktalardan yağlardan arındırır.Özel peeling işlemiyle cilt yüzeyindeki ölü tabayı atar, basınç sistemiyle de hyalüronik asit, vitaminler, antioksidanları cilt altına iğnesiz bir şekilde ulaştırır.Cildin nemini sağlar. Vitaminlerle canlandırıp güçlendirir.Yağ salgısını dengeler.Hücreleri uyarıp canlandırır. Bu etkilerinden dolayı güçlü bir bakım ve yenileme gerçekleştir.
  Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız

 • Enzim Peeling

  Cilt renginin koyulaşması melanin pigmentinin aktif rol almaktadır. Enzim peeling, tyrosinase enzimini baskılayarak melanin üretimini azaltır ve cilt renginin açılmasını sağlar.

  Daha Fazla Detay İçin Tıklayınız

 • Kimyasal Peeling

  Çeşitli meyve asitleri içeriğiyle oluşturulan Kimyasal Peeling ile yaz sonrası bakımı yaparak cilt lekelerinden kurtulun.

 • Botalift

  Cilt altına ısı ile kontrollü hasar gönderilir ve cilt altındaki kolojen yapıyı aktif hale getirir. Bu sayede cildin onarılmasına yardımcı olur. İnce çizgileri biraz daha açar ve yüz ovelini düzeltir.

 • Sivilce ve Akne Uygulamaları

 • Leke Uygulamaları

 • Cosmelan - Dermamelan

 • Saten Yüz Germe

  Günümüzde anti-aging uygulamalarının önemi, bir çok insanın diyete, arabalara ve kıyafetlere verdiği önem kadar fazla yer kaplamaktadır. Anti aging kremleri, hapları, bakımları ve cihazları ile bir çok seçenek sunulmaktadır. Unutulan şudur ki yaşlanma karşıtı uygulamalar her zaman yaşlanma belirtileri başlamadan yapılırsa daha çok sonuç vermektedir. Zamanın önüne geçmek hepimizin istediği ama yapamadığıdır. Şuan biliyoruz ki yaşlanmayı oldukça geciktirebiliyoruz.Saten Yüz Germe bir kombine uygulamadır.

  Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız


Beslenme ve Diyet

 • Kilo Verme

  Fazla kilolarınız mı var? Beslenme ve Diyet uzmanımız eşliğinde fazla kilolarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Öncelikle detaylı vücut analiziniz yapılarak yağ-kas oranınız, metabolik yaşınız, iç organ yağlanması, protein-mineral miktarı, su oranı vb. analizler doğrultusunda hedef kilo belirlenir. Ardından daha önceden yaptırmış olduğunuz kan tahlilleriniz, yaşam tarzınız, beslenme alışkanlıklarınız ve fiziksel aktivite durumunuza göre size uygun beslenme programınız oluşturulur. Her seansta vücut analizi tekrarlanır ve durum değerlendirmesi yapılarak gerekli durumlarda beslenme programları yeniden düzenlenir. İdeal kiloya ulaştıktan sonra kilo koruma dönemine geçilir.

 • Kilo Alma

  Dünya Sağlık Örgütü( WHO) sağlığı ı ; herhangi bir hastalık ve güçsüzlük halinin olmaması ve bedenen,ruhen ve sosyal bakımından tam bir iyi olma durumu olarak tanımlamıştır. Bu anlamda sağlıklı olmak için en önemli faktörlerden biri de yeterli ve dengeli beslenmektir. Kilo alma programında öncelikli olarak amaçlanan yeterli ve dengeli beslenme sağlanarak ideal kiloya ulaşmaktır. Kilo alma her ne kadar kolay görünse de en az kilo verme programları kadar disiplin ve özveri gerektiren bir programdır. Tahlilleriniz , detaylı vücut analiziniz, beslenme alışkanlıklarınız, yaşam tarzınız ve fiziksel aktivite durumunuza bağlı olarak size en uygun beslenme programı düzenlenir.

 • Kilo Koruma

  İdeal kilonuza ulaştıktan sonra en önemli aşamalardan biri de kilo koruma dönemidir. Kilo verdikten sonra koruma dönemini yapmazsanız verilen kilolar kısa sürede olmasa bile uzun vadede geri alınabilir bu yüzden en az 2 ay kadar koruma dönemi yapılmalıdır. Koruma döneminde düzenli bir beslenme programına bağlı kalmaksızın tamamen o güne kadar oluşturulan beslenme alışkanlığı doğrultusunda dengeleme esaslı beslenme sağlanmaktadır.

 • Gebelikte Beslenme Danışmanlığı

  Bebeğinizin bedensel ve zihinsel gelişimi büyük ölçüde gebelik döneminde başlar. Bu nedenle yeterli ve dengeli beslenmeniz hem kendinizin hem de doğacak çocuğunuzun sağlıklı olması için büyük önem taşır.

 • Çocuklarda Beslenme Danışmanlığı

  Çocuğun kişiliği özellikle okul öncesi dönemde şekillenmekte, yetişkinlik çağındaki davranışları üzerinde etkili olacak alışkanlıkların edinilmesi bu yıllara dayanmaktadır. Çocukluk çağında kazanılan sağlıklı beslenme alışkanlıkları hayatın sonraki dönemlerini etkileyerek ileriki yaşlarda ortaya çıkabilecek sorunları önlemede önemli rol oynamaktadır. Sağlıklı beslenme çocuğun bedensel, sosyal ve duygusal gelişimi üzerinde önemli bir rol oynamaktadır.

 • Sporcu Beslenme Danışmanlığı

  Sporcu beslenmesi performans açısından çok önemlidir. Ayrıca yetersiz beslenme karbonhidrat depolarının boşalmasına bu da sakatlanma riskinin artmasına sebep olmaktadır. Merkezimizde sporcunun yaptığı spor dalına,antrenman süresi, sıklığı ve yoğunluğuna bağlı olarak sporcunun sağlık durumuna göre beslenme programı oluşturulmaktadır.

 • Gıda İntoleransı

  Daha önce eski nesil testlerdeki en büyük sorun geçici olarak oluşan intoleranslarında test sonuçlarına yansımasıydı. Yani birkaç gün içerisinde yeniden bir gıda veya vücudun geçici olarak tepki verdiği gıdalarda test sonuçlarında görülebiliyordu.


İlginizi çekti mi?

Size uygun uygulamayı seçmek ve daha detaylı bilgi almak için

İletişime Geçin
Whatsapp